nationsleaguevoetbal.nl
Kroon Voetbal
NATIONS LEAGUE D

Nations League divisie D

Nations League logoDe Nations League divisie D bestaat uit 16 landen. Deze landen worden ingedeeld in 4 poules van 4 landen. De complete poule-indeling van Nations League D staat hieronder.

League D groepswedstrijden worden gespeeld gedurende 6 wedstrijddagen in september, oktober en november 2018. Het betreffen zowel een uit- als een thuiswedstrijd.

Vanwege de grote afstand tussen de speelsteden, kan een groep niet meer dan één van de volgende paren bevatten: Andorra & Kazachstan, Faroër Eilanden & Kazachstan, Gibraltar & Kazachstan, Gibraltar & Azerbeidzjan.

Het maximale prijzengeld voor een land uit League D bedraagt €1 miljoen.

Kwalificatie voor het EK 2020

De winnaars van elke groep plaatsen zich voor de play-offs. De play-offs zullen bestaan uit alle 4 winnaars van deze divisie, mits het land al niet rechtstreeks geplaatst is voor het EK 2020. De winnaar van deze play-offs plaatst zich rechtstreeks voor het EK 2020.

Promotie en degradatie

Vanuit deze League zullen 4 landen promoveren naar League C.

Nations League divisie D

Indeling landen in League D

De volgende landen zijn geplaatst in League D:

  • Azerbeidzjan
  • Macedonië
  • Wit-Rusland
  • Georgië
  • Armenië
  • Letland
  • Faroër Eilanden
  • Luxemburg
  • Kazachstan
  • Moldavië
  • Liechtenstein
  • Malta
  • Andorra
  • Kosovo
  • San Marino
  • Gibraltar

Nations League divisie D

Stand Nations League poule D1

Land G W G V DV DT Pnt
Georgië Georgië 5 4 1 0 +10 -1 13
Kazachstan Kazachstan 5 1 3 1 +7 -6 6
Letland Letland 5 0 3 2 +2 -6 3
Andorra Andorra 5 0 3 2 +3 -9 3

 

Speelschema Nations League poule D1

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
1 do 06 sep D1 16:00 Kazachstan Kazachstan Georgië Georgië 0-2
8 do 06 sep D1 20:45 Letland Letland Andorra Andorra 0-0
27 zo 09 sep D1 18:00 Georgië Georgië Letland Letland 1-0
37 ma 10 sep D1 20:45 Andorra Andorra Kazachstan Kazachstan 1-1
63 za 13 okt D1 18:00 Georgië Georgië Andorra Andorra 3-0
64 za 13 okt D1 18:00 Letland Letland Kazachstan Kazachstan 1-1
84 di 16 okt D1 16:00 Kazachstan Kazachstan Andorra Andorra 4-1
91 di 16 okt D1 20:45 Letland Letland Georgië Georgië 0-3
93 do 15 nov D1 16:00 Kazachstan Kazachstan Letland Letland 1-1
99 do 15 nov D1 20:45 Andorra Andorra Georgië Georgië 1-1
123 ma 19 nov D1 18:00 Andorra Andorra Letland Letland -
124 ma 19 nov D1 18:00 Georgië Georgië Kazachstan Kazachstan -

Nations League divisie D

Stand Nations League poule D2

Land G W G V DV DT Pnt
Wit-Rusland Wit-Rusland 6 4 2 0 +10 -0 14
Luxemburg Luxemburg 6 3 1 2 +11 -4 10
Moldavië Moldavië 6 2 3 1 +4 -5 9
San Marino San Marino 6 0 0 6 +0 -16 0

 

Speelschema Nations League poule D2

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
20 za 08 sep D2 18:00 Wit-Rusland Wit-Rusland San Marino San Marino 5-0
23 za 08 sep D2 20:45 Luxemburg Luxemburg Moldavië Moldavië 4-0
45 di 11 sep D2 20:45 San Marino San Marino Luxemburg Luxemburg 0-3
46 di 11 sep D2 20:45 Moldavië Moldavië Wit-Rusland Wit-Rusland 0-0
59 vr 12 okt D2 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland Luxemburg Luxemburg 1-0
60 vr 12 okt D2 20:45 Moldavië Moldavië San Marino San Marino 2-0
83 ma 15 okt D2 20:45 Luxemburg Luxemburg San Marino San Marino 3-0
82 ma 15 okt D2 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland Moldavië Moldavië 0-0
100 do 15 nov D2 20:45 San Marino San Marino Moldavië Moldavië 0-1
101 do 15 nov D2 20:45 Luxemburg Luxemburg Wit-Rusland Wit-Rusland 0-2
118 zo 18 nov D2 18:00 Moldavië Moldavië Luxemburg Luxemburg 1-1
119 zo 18 nov D2 18:00 San Marino San Marino Wit-Rusland Wit-Rusland 0-2

Nations League divisie D

Stand Nations League poule D3

Land G W G V DV DT Pnt
Kosovo Kosovo 5 3 2 0 +11 -2 11
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 5 2 3 0 +7 -2 9
Faeröer Faeröer 5 1 1 3 +4 -9 4
Malta Malta 5 0 2 3 +4 -13 2

 

Speelschema Nations League poule D3

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
10 vr 07 sep D3 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Kosovo Kosovo 0-0
16 vr 07 sep D3 20:45 Faeröer Faeröer Malta Malta 3-1
38 ma 10 sep D3 20:45 Kosovo Kosovo Faeröer Faeröer 2-0
39 ma 10 sep D3 20:45 Malta Malta Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-1
52 do 11 okt D3 20:45 Faeröer Faeröer Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-3
53 do 11 okt D3 20:45 Kosovo Kosovo Malta Malta 3-1
73 zo 14 okt D3 18:00 Faeröer Faeröer Kosovo Kosovo 1-1
72 zo 14 okt D3 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Malta Malta 1-1
111 za 17 nov D3 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Faeröer Faeröer 2-0
112 za 17 nov D3 18:00 Malta Malta Kosovo Kosovo 0-5
137 di 20 nov D3 20:45 Kosovo Kosovo Azerbeidzjan Azerbeidzjan -
138 di 20 nov D3 20:45 Malta Malta Faeröer Faeröer -

Nations League divisie D

Stand Nations League poule D4

Land G W G V DV DT Pnt
Macedonië Macedonië 5 4 0 1 +10 -5 12
Armenië Armenië 5 3 0 2 +12 -6 9
Gibraltar Gibraltar 5 2 0 3 +5 -11 6
Liechtenstein Liechtenstein 5 1 0 4 +5 -10 3

 

Speelschema Nations League poule D4

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
2 do 06 sep D4 18:00 Armenië Armenië Liechtenstein Liechtenstein 2-1
9 do 06 sep D4 20:45 Gibraltar Gibraltar Macedonië Macedonië 0-2
28 zo 09 sep D4 18:00 Macedonië Macedonië Armenië Armenië 2-0
31 zo 09 sep D4 20:45 Liechtenstein Liechtenstein Gibraltar Gibraltar 2-0
65 za 13 okt D4 18:00 Armenië Armenië Gibraltar Gibraltar 0-1
69 za 13 okt D4 20:45 Macedonië Macedonië Liechtenstein Liechtenstein 4-1
85 di 16 okt D4 18:00 Armenië Armenië Macedonië Macedonië 4-0
92 di 16 okt D4 20:45 Gibraltar Gibraltar Liechtenstein Liechtenstein 2-1
107 vr 16 nov D4 20:45 Gibraltar Gibraltar Armenië Armenië 2-6
108 vr 16 nov D4 20:45 Liechtenstein Liechtenstein Macedonië Macedonië 0-2
130 ma 19 nov D4 20:45 Macedonië Macedonië Gibraltar Gibraltar -
131 ma 19 nov D4 20:45 Liechtenstein Liechtenstein Armenië Armenië -

 


Deel 'Nations League D - poule-indeling van Nations League divisie D'

Nations League divisie D met Luxemburg en Liechtenstein: 16 landen, 4 poules, stand en speelschema. Dit is de laagste divisie van de competitie.

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!

Gratis Exact boekhouden