nationsleaguevoetbal.nl
NATIONS LEAGUE D

Nations League divisie D

Nations League logoDe Nations League divisie B groepswedstrijden worden gespeeld gedurende 6 wedstrijddagen in september, oktober en november 2018. Het betreffen zowel een uit- als een thuiswedstrijd.

League D bestaat uit 16 landen. Deze landen worden ingedeeld in 4 groepen van 4 landen. De complete indeling van Nations League D staat hieronder.

Kwalificatie voor het EK 2020

De winnaars van elke groep plaatsen zich voor de play-offs. De play-offs zullen bestaan uit alle 4 winnaars van deze divisie, mits het land al niet rechtstreeks geplaatst is voor het EK 2020. De winnaar van deze play-offs plaatst zich rechtstreeks voor het EK 2020.

Promotie en degradatie

Vanuit deze League zullen 4 landen promoveren naar League C.

Nations League divisie D

Indeling landen in League D

De volgende landen zijn geplaatst in League D:

  • Azerbeidzjan
  • Macedonië
  • Wit-Rusland
  • Georgië
  • Armenië
  • Letland
  • Faroër Eilanden
  • Luxemburg
  • Kazachstan
  • Moldavië
  • Liechtenstein
  • Malta
  • Andorra
  • Kosovo
  • San Marino
  • Gibraltar

Nations League D header

Stand Nations League groep D1

LandGWGVDVDTPnt

Georgië0000+0-00

Letland0000+0-00

Kazachstan0000+0-00

Andorra0000+0-00

 

Speelschema Nations League groep D1

Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag

do 06 sep 2018 D1 16:00 Kazachstan Georgië -

do 06 sep 2018 D1 20:45 Letland Andorra -

zo 09 sep 2018 D1 18:00 Georgië Letland -

ma 10 sep 2018 D1 20:45 Andorra Kazachstan -

za 13 okt 2018 D1 18:00 Georgië Andorra -

za 13 okt 2018 D1 18:00 Letland Kazachstan -

di 16 okt 2018 D1 16:00 Kazachstan Andorra -

di 16 okt 2018 D1 20:45 Letland Georgië -

do 15 nov 2018 D1 16:00 Kazachstan Letland -

vr 16 nov 2018 D1 20:45 Andorra Georgië -

ma 19 nov 2018 D1 18:00 Andorra Letland -

ma 19 nov 2018 D1 18:00 Georgië Kazachstan -

Nations League D header

Stand Nations League groep D2

LandGWGVDVDTPnt

Wit-Rusland0000+0-00

Luxemburg0000+0-00

Moldavië0000+0-00

San Marino0000+0-00

 

Speelschema Nations League groep D2

Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag

za 08 sep 2018 D2 18:00 Wit-Rusland San Marino -

za 08 sep 2018 D2 20:45 Luxemburg Moldavië -

di 11 sep 2018 D2 20:45 San Marino Luxemburg -

di 11 sep 2018 D2 20:45 Moldavië Wit-Rusland -

vr 12 okt 2018 D2 20:45 Wit-Rusland Luxemburg -

vr 12 okt 2018 D2 20:45 Moldavië San Marino -

ma 15 okt 2018 D2 20:45 Luxemburg San Marino -

ma 15 okt 2018 D2 20:45 Wit-Rusland Moldavië -

do 15 nov 2018 D2 20:45 San Marino Moldavië -

do 15 nov 2018 D2 20:45 Luxemburg Wit-Rusland -

zo 18 nov 2018 D2 18:00 Moldavië Luxemburg -

zo 18 nov 2018 D2 18:00 San Marino Wit-Rusland -

Nations League D header

Stand Nations League groep D3

LandGWGVDVDTPnt

Azerbeidzjan0000+0-00

Faeröer0000+0-00

Malta0000+0-00

Kosovo0000+0-00

 

Speelschema Nations League groep D3

Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag

vr 07 sep 2018 D3 18:00 Azerbeidzjan Kosovo -

vr 07 sep 2018 D3 20:45 Faeröer Malta -

ma 10 sep 2018 D3 20:45 Kosovo Faeröer -

ma 10 sep 2018 D3 20:45 Malta Azerbeidzjan -

do 11 okt 2018 D3 20:45 Faeröer Azerbeidzjan -

do 11 okt 2018 D3 20:45 Kosovo Malta -

zo 14 okt 2018 D3 18:00 Azerbeidzjan Malta -

zo 14 okt 2018 D3 20:45 Faeröer Kosovo -

za 17 nov 2018 D3 18:00 Azerbeidzjan Faeröer -

za 17 nov 2018 D3 18:00 Malta Kosovo -

di 20 nov 2018 D3 20:45 Kosovo Azerbeidzjan -

di 20 nov 2018 D3 20:45 Malta Faeröer -

Nations League D header

Stand Nations League groep D4

LandGWGVDVDTPnt

Macedonië0000+0-00

Armenië0000+0-00

Lichtenstein0000+0-00

Gibraltar0000+0-00

 

Speelschema Nations League groep D4

Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag

do 06 sep 2018 D4 20:45 Armenië Lichtenstein -

do 06 sep 2018 D4 20:45 Gibraltar Macedonië -

zo 09 sep 2018 D4 18:00 Macedonië Armenië -

zo 09 sep 2018 D4 20:45 Lichtenstein Gibraltar -

za 13 okt 2018 D4 18:00 Armenië Gibraltar -

za 13 okt 2018 D4 20:45 Macedonië Lichtenstein -

di 16 okt 2018 D4 18:00 Armenië Macedonië -

di 16 okt 2018 D4 20:45 Gibraltar Lichtenstein -

vr 16 nov 2018 D4 20:45 Gibraltar Armenië -

vr 16 nov 2018 D4 20:45 Lichtenstein Macedonië -

ma 19 nov 2018 D4 20:45 Macedonië Gibraltar -

ma 19 nov 2018 D4 20:45 Lichtenstein Armenië -

UEFA Nations League

Gepubliceerd op: 112-10-2017 | Bijgewerkt op: 21-05-2018 | Door:

Reageer op dit artikel

Reacties



Gerelateerd nieuws, promoties en bonussen

Nieuwsberichten
07-05-2018 - Uitbreiding van de Nations League zal de FIFA miljarden opbrengen »
27-03-2018 - Totale prijzengeld van de Nations League is 76 miljoen »
09-03-2018 - Italie, Polen en Portugal willen de Nations League Final Four organiseren »
24-01-2018 - Nederland speelt in de poule des doods tegen Frankrijk en Duitsland »
24-01-2018 - Dit zijn de poules van de UEFA Nations League loting »
07-12-2017 - Potindeling Nations League bekend voor loting op 24 januari 2018 »
25-09-2017 - Nederland wordt ingedeeld in League B van de Nations League »
29-01-2017 - Indeling Nations League is op dit moment ongunstig voor Nederland »
28-12-2016 - De Nations League is een nieuwe voetbalcompetitie voor landenteams »
07-05-0208 - Uitbreiding van de Nations League zal de FIFA miljarden opbrengen »


Blijf op de hoogte van
het laatste Nations League nieuws:

Facebook Twitter RSS Nations League

© 22-05-2018 nationsleaguevoetbal.nl (mobiel) - Alle rechten voorbehouden