Nations League speelschema 2018

Het Nations League 2018 speelschema bestaat uit wedstrijddagen in september, oktober en november 2018. Het betreffen zowel een uit- als een thuiswedstrijd. De landen die op een bepaalde datum niet ingepland zijn, zijn beschikbaar voor oefenwedstrijden.

Nations League programma

  • 6-8 september 2018: wedstrijddag 1
  • 9-11 september 2018: wedstrijddag 2
  • 11-13 oktober 2018: wedstrijddag 3
  • 14-16 oktober 2018: wedstrijddag 4
  • 15-17 november 2018: wedstrijddag 5
  • 18-20 november 2018: wedstrijddag 6
  • 5-9 juni 2019: Final Four
  • 26-31 maart 2020: play-offs voor EK 2020

Speelschema Nations League

Filter:


#1 do 06 sep 16:00 League D1
Kazachstan Kazachstan 0-2 Georgië Georgië
 
#2 do 06 sep 18:00 League D4
Armenië Armenië 2-1 Liechtenstein Liechtenstein
 
#3 do 06 sep 20:45 League A1
Duitsland Duitsland 0-0 Frankrijk Frankrijk
 
#4 do 06 sep 20:45 League B1
Tsjechië Tsjechië 1-2 Oekraïne Oekraïne
 
#5 do 06 sep 20:45 League B4
Wales Wales 4-1 Ierland Ierland
 
#6 do 06 sep 20:45 League C3
Slovenië Slovenië 1-2 Bulgarije Bulgarije
 
#7 do 06 sep 20:45 League C3
Noorwegen Noorwegen 2-0 Cyprus Cyprus
 
#8 do 06 sep 20:45 League D1
Letland Letland 0-0 Andorra Andorra
 
#9 do 06 sep 20:45 League D4
Gibraltar Gibraltar 0-2 Macedonië Macedonië
 
#10 vr 07 sep 18:00 League D3
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-0 Kosovo Kosovo
 
#11 vr 07 sep 20:45 League A3
Italië Italië 1-1 Polen Polen
 
#12 vr 07 sep 20:45 League B2
Turkije Turkije 1-2 Rusland Rusland
 
#13 vr 07 sep 20:45 League C1
Albanië Albanië 1-0 Israël Israël
 
#14 vr 07 sep 20:45 League C4
Litouwen Litouwen 0-1 Servië Servië
 
#15 vr 07 sep 20:45 League C4
Roemenië Roemenië 0-0 Montenegro Montenegro
 
#16 vr 07 sep 20:45 League D3
Faeröer Faeröer 3-1 Malta Malta
 
#17 za 08 sep 15:00 League B3
Noord-Ierland Noord-Ierland 1-2 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#18 za 08 sep 18:00 League A2
Zwitserland Zwitserland 6-0 IJsland IJsland
 
#19 za 08 sep 18:00 League C2
Finland Finland 1-0 Hongarije Hongarije
 
#20 za 08 sep 18:00 League D2
Wit-Rusland Wit-Rusland 5-0 San Marino San Marino
 
#21 za 08 sep 20:45 League A4
Engeland Engeland 1-2 Spanje Spanje
 
#22 za 08 sep 20:45 League C2
Estland Estland 0-1 Griekenland Griekenland
 
#23 za 08 sep 20:45 League D2
Luxemburg Luxemburg 4-0 Moldavië Moldavië
 
#24 zo 09 sep 15:00 League B1
Oekraïne Oekraïne 1-0 Slowakije Slowakije
 
#25 zo 09 sep 18:00 League B4
Denemarken Denemarken 2-0 Wales Wales
 
#26 zo 09 sep 18:00 League C3
Bulgarije Bulgarije 1-0 Noorwegen Noorwegen
 
#27 zo 09 sep 18:00 League D1
Georgië Georgië 1-0 Letland Letland
 
#28 zo 09 sep 18:00 League D4
Macedonië Macedonië 2-0 Armenië Armenië
 
#29 zo 09 sep 20:45 League A1
Frankrijk Frankrijk 2-1 Nederland Nederland
 
#30 zo 09 sep 20:45 League C3
Cyprus Cyprus 2-1 Slovenië Slovenië
 
#31 zo 09 sep 20:45 League D4
Liechtenstein Liechtenstein 2-0 Gibraltar Gibraltar
 
#32 ma 10 sep 20:45 League A3
Portugal Portugal 1-0 Italië Italië
 
#33 ma 10 sep 20:45 League B2
Zweden Zweden 2-3 Turkije Turkije
 
#34 ma 10 sep 20:45 League C1
Schotland Schotland 2-0 Albanië Albanië
 
#35 ma 10 sep 20:45 League C4
Montenegro Montenegro 2-0 Litouwen Litouwen
 
#36 ma 10 sep 20:45 League C4
Servië Servië 2-2 Roemenië Roemenië
 
#37 ma 10 sep 20:45 League D1
Andorra Andorra 1-1 Kazachstan Kazachstan
 
#38 ma 10 sep 20:45 League D3
Kosovo Kosovo 2-0 Faeröer Faeröer
 
#39 ma 10 sep 20:45 League D3
Malta Malta 1-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#40 di 11 sep 20:45 League A2
IJsland IJsland 0-3 België België
 
#41 di 11 sep 20:45 League A4
Spanje Spanje 6-0 Kroatië Kroatië
 
#42 di 11 sep 20:45 League B3
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 1-0 Oostenrijk Oostenrijk
 
#43 di 11 sep 20:45 League C2
Hongarije Hongarije 2-1 Griekenland Griekenland
 
#44 di 11 sep 20:45 League C2
Finland Finland 1-0 Estland Estland
 
#45 di 11 sep 20:45 League D2
San Marino San Marino 0-3 Luxemburg Luxemburg
 
#46 di 11 sep 20:45 League D2
Moldavië Moldavië 0-0 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#47 do 11 okt 20:45 League A3
Polen Polen 2-3 Portugal Portugal
 
#49 do 11 okt 20:45 League C1
Israël Israël 2-1 Schotland Schotland
 
#50 do 11 okt 20:45 League C4
Litouwen Litouwen 1-2 Roemenië Roemenië
 
#51 do 11 okt 20:45 League C4
Montenegro Montenegro 0-2 Servië Servië
 
#52 do 11 okt 20:45 League D3
Faeröer Faeröer 0-3 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#53 do 11 okt 20:45 League D3
Kosovo Kosovo 3-1 Malta Malta
 
#48 do 11 okt 21:45 League B2
Rusland Rusland 0-0 Zweden Zweden
 
#54 vr 12 okt 20:45 League A2
België België 2-1 Zwitserland Zwitserland
 
#55 vr 12 okt 20:45 League A4
Kroatië Kroatië 0-0 Engeland Engeland
 
#56 vr 12 okt 20:45 League B3
Oostenrijk Oostenrijk 1-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#57 vr 12 okt 20:45 League C2
Griekenland Griekenland 1-0 Hongarije Hongarije
 
#58 vr 12 okt 20:45 League C2
Estland Estland 0-1 Finland Finland
 
#59 vr 12 okt 20:45 League D2
Wit-Rusland Wit-Rusland 1-0 Luxemburg Luxemburg
 
#60 vr 12 okt 20:45 League D2
Moldavië Moldavië 2-0 San Marino San Marino
 
#61 za 13 okt 15:00 League B1
Slowakije Slowakije 1-2 Tsjechië Tsjechië
 
#62 za 13 okt 18:00 League C3
Noorwegen Noorwegen 1-0 Slovenië Slovenië
 
#63 za 13 okt 18:00 League D1
Georgië Georgië 3-0 Andorra Andorra
 
#64 za 13 okt 18:00 League D1
Letland Letland 1-1 Kazachstan Kazachstan
 
#65 za 13 okt 18:00 League D4
Armenië Armenië 0-1 Gibraltar Gibraltar
 
#66 za 13 okt 20:45 League A1
Nederland Nederland 3-0 Duitsland Duitsland
 
#67 za 13 okt 20:45 League B4
Ierland Ierland 0-0 Denemarken Denemarken
 
#68 za 13 okt 20:45 League C3
Bulgarije Bulgarije 2-1 Cyprus Cyprus
 
#69 za 13 okt 20:45 League D4
Macedonië Macedonië 4-1 Liechtenstein Liechtenstein
 
#70 zo 14 okt 15:00 League C4
Roemenië Roemenië 0-0 Servië Servië
 
#71 zo 14 okt 18:00 League B2
Rusland Rusland 2-0 Turkije Turkije
 
#72 zo 14 okt 18:00 League D3
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-1 Malta Malta
 
#73 zo 14 okt 18:00 League D3
Faeröer Faeröer 1-1 Kosovo Kosovo
 
#74 zo 14 okt 20:45 League A3
Polen Polen 0-1 Italië Italië
 
#75 zo 14 okt 20:45 League C1
Israël Israël 2-0 Albanië Albanië
 
#76 zo 14 okt 20:45 League C4
Litouwen Litouwen 1-4 Montenegro Montenegro
 
#77 ma 15 okt 20:45 League A2
IJsland IJsland 1-2 Zwitserland Zwitserland
 
#78 ma 15 okt 20:45 League A4
Spanje Spanje 2-3 Engeland Engeland
 
#79 ma 15 okt 20:45 League B3
Bosnië Herz. Bosnië Herz. 2-0 Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#80 ma 15 okt 20:45 League C2
Estland Estland 3-3 Hongarije Hongarije
 
#81 ma 15 okt 20:45 League C2
Finland Finland 2-0 Griekenland Griekenland
 
#82 ma 15 okt 20:45 League D2
Wit-Rusland Wit-Rusland 0-0 Moldavië Moldavië
 
#83 ma 15 okt 20:45 League D2
Luxemburg Luxemburg 3-0 San Marino San Marino
 
#84 di 16 okt 16:00 League D1
Kazachstan Kazachstan 4-1 Andorra Andorra
 
#85 di 16 okt 18:00 League D4
Armenië Armenië 4-0 Macedonië Macedonië
 
#86 di 16 okt 20:45 League A1
Frankrijk Frankrijk 2-1 Duitsland Duitsland
 
#87 di 16 okt 20:45 League B1
Oekraïne Oekraïne 1-0 Tsjechië Tsjechië
 
#88 di 16 okt 20:45 League B4
Ierland Ierland 0-1 Wales Wales
 
#89 di 16 okt 20:45 League C3
Noorwegen Noorwegen 1-0 Bulgarije Bulgarije
 
#90 di 16 okt 20:45 League C3
Slovenië Slovenië 1-1 Cyprus Cyprus
 
#91 di 16 okt 20:45 League D1
Letland Letland 0-3 Georgië Georgië
 
#92 di 16 okt 20:45 League D4
Gibraltar Gibraltar 2-1 Liechtenstein Liechtenstein
 
#93 do 15 nov 16:00 League D1
Kazachstan Kazachstan 1-1 Letland Letland
 
#94 do 15 nov 20:45 League A2
België België 2-0 IJsland IJsland
 
#95 do 15 nov 20:45 League A4
Kroatië Kroatië 3-2 Spanje Spanje
 
#96 do 15 nov 20:45 League B3
Oostenrijk Oostenrijk 0-0 Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#97 do 15 nov 20:45 League C2
Griekenland Griekenland 1-0 Finland Finland
 
#98 do 15 nov 20:45 League C2
Hongarije Hongarije 2-0 Estland Estland
 
#99 do 15 nov 20:45 League D1
Andorra Andorra 1-1 Georgië Georgië
 
#100 do 15 nov 20:45 League D2
San Marino San Marino 0-1 Moldavië Moldavië
 
#101 do 15 nov 20:45 League D2
Luxemburg Luxemburg 0-2 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#102 vr 16 nov 20:45 League A1
Nederland Nederland 2-0 Frankrijk Frankrijk
 
#103 vr 16 nov 20:45 League B1
Slowakije Slowakije 4-1 Oekraïne Oekraïne
 
#104 vr 16 nov 20:45 League B4
Wales Wales 1-2 Denemarken Denemarken
 
#105 vr 16 nov 20:45 League C3
Cyprus Cyprus 1-1 Bulgarije Bulgarije
 
#106 vr 16 nov 20:45 League C3
Slovenië Slovenië 1-1 Noorwegen Noorwegen
 
#107 vr 16 nov 20:45 League D4
Gibraltar Gibraltar 2-6 Armenië Armenië
 
#108 vr 16 nov 20:45 League D4
Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Macedonië Macedonië
 
#109 za 17 nov 15:00 League C4
Servië Servië 2-1 Montenegro Montenegro
 
#110 za 17 nov 18:00 League B2
Turkije Turkije 0-1 Zweden Zweden
 
#111 za 17 nov 18:00 League D3
Azerbeidzjan Azerbeidzjan 2-0 Faeröer Faeröer
 
#112 za 17 nov 18:00 League D3
Malta Malta 0-5 Kosovo Kosovo
 
#113 za 17 nov 20:45 League A3
Italië Italië 0-0 Portugal Portugal
 
#114 za 17 nov 20:45 League C1
Albanië Albanië 0-4 Schotland Schotland
 
#115 za 17 nov 20:45 League C4
Roemenië Roemenië 3-0 Litouwen Litouwen
 
#116 zo 18 nov 15:00 League A4
Engeland Engeland 2-1 Kroatië Kroatië
 
#117 zo 18 nov 18:00 League B3
Noord-Ierland Noord-Ierland 1-2 Oostenrijk Oostenrijk
 
#118 zo 18 nov 18:00 League D2
Moldavië Moldavië 1-1 Luxemburg Luxemburg
 
#119 zo 18 nov 18:00 League D2
San Marino San Marino 0-2 Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#120 zo 18 nov 20:45 League A2
Zwitserland Zwitserland 5-2 België België
 
#121 zo 18 nov 20:45 League C2
Hongarije Hongarije 2-0 Finland Finland
 
#122 zo 18 nov 20:45 League C2
Griekenland Griekenland 0-1 Estland Estland
 
#123 ma 19 nov 18:00 League D1
Andorra Andorra 0-0 Letland Letland
 
#124 ma 19 nov 18:00 League D1
Georgië Georgië 2-1 Kazachstan Kazachstan
 
#125 ma 19 nov 20:45 League A1
Duitsland Duitsland 2-2 Nederland Nederland
 
#126 ma 19 nov 20:45 League B1
Tsjechië Tsjechië 1-0 Slowakije Slowakije
 
#127 ma 19 nov 20:45 League B4
Denemarken Denemarken 0-0 Ierland Ierland
 
#128 ma 19 nov 20:45 League C3
Bulgarije Bulgarije 1-1 Slovenië Slovenië
 
#129 ma 19 nov 20:45 League C3
Cyprus Cyprus 0-2 Noorwegen Noorwegen
 
#130 ma 19 nov 20:45 League D4
Macedonië Macedonië 4-0 Gibraltar Gibraltar
 
#131 ma 19 nov 20:45 League D4
Liechtenstein Liechtenstein 2-2 Armenië Armenië
 
#132 di 20 nov 20:45 League A3
Portugal Portugal 1-1 Polen Polen
 
#133 di 20 nov 20:45 League B2
Zweden Zweden 2-0 Rusland Rusland
 
#134 di 20 nov 20:45 League C1
Schotland Schotland 3-2 Israël Israël
 
#135 di 20 nov 20:45 League C4
Servië Servië 4-1 Litouwen Litouwen
 
#136 di 20 nov 20:45 League C4
Montenegro Montenegro 0-1 Roemenië Roemenië
 
#137 di 20 nov 20:45 League D3
Kosovo Kosovo 4-0 Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#138 di 20 nov 20:45 League D3
Malta Malta 1-1 Faeröer Faeröer
 

UEFA Nations League


Deel 'Nations League 2018 speelschema van Nederland en België'

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!

Het Nations League speelschema 2018 bestaat uit 6 wedstrijddagen in september, oktober en november 2018. Dit is het volledige programma met de uitslagen.