nationsleaguevoetbal.nl
NATIONS LEAGUE SPEELSCHEMA

Nation League speelschema 2018

Het Nations League 2018 speelschema bestaat uit wedstrijddagen in september, oktober en november 2018. Het betreffen zowel een uit- als een thuiswedstrijd. De landen die op een bepaalde datum niet ingepland zijn, zijn beschikbaar voor oefenwedstrijden.

Kazachstan - Georgië is de eerste wedstrijd in de geschiedenis van de nieuwe voetbalcompetitie van de UEFA. Deze openingswedstrijd van League D is op donderdag 6 september 2018 om 16:00 uur. 's Avonds om 20:45 uur is de grootste wedstrijd van dit seizoen, namelijk tussen Duitsland en Frankrijk in League A.

Nations League programma:

  • 6-8 september 2018: wedstrijddag 1
  • 9-11 september 2018: wedstrijddag 2
  • 11-13 oktober 2018: wedstrijddag 3
  • 14-16 oktober 2018: wedstrijddag 4
  • 15-17 november 2018: wedstrijddag 5
  • 18-20 november 2018: wedstrijddag 6
  • 5-9 juni 2019: Final Four
  • 26-31 maart 2020: play-offs voor EK 2020

Speelschema Nations League

#1 do 06 sep 16:00 League D1
Kazachstan Vlag Kazachstan 16:00 Vlag Georgië Georgië
 
#2 do 06 sep 18:00 League D4
Armenië Vlag Armenië 18:00 Vlag Liechtenstein Liechtenstein
 
#3 do 06 sep 20:45 League A1
Duitsland Vlag Duitsland 20:45 Vlag Frankrijk Frankrijk
 
#4 do 06 sep 20:45 League B1
Tsjechië Vlag Tsjechië 20:45 Vlag Oekraïne Oekraïne
 
#5 do 06 sep 20:45 League B4
Wales Vlag Wales 20:45 Vlag Ierland Ierland
 
#6 do 06 sep 20:45 League C3
Slovenië Vlag Slovenië 20:45 Vlag Bulgarije Bulgarije
 
#7 do 06 sep 20:45 League C3
Noorwegen Vlag Noorwegen 20:45 Vlag Cyprus Cyprus
 
#8 do 06 sep 20:45 League D1
Letland Vlag Letland 20:45 Vlag Andorra Andorra
 
#9 do 06 sep 20:45 League D4
Gibraltar Vlag Gibraltar 20:45 Vlag Macedonië Macedonië
 
#10 vr 07 sep 18:00 League D3
Azerbeidzjan Vlag Azerbeidzjan 18:00 Vlag Kosovo Kosovo
 
#11 vr 07 sep 20:45 League A3
Italië Vlag Italië 20:45 Vlag Polen Polen
 
#12 vr 07 sep 20:45 League B2
Turkije Vlag Turkije 20:45 Vlag Rusland Rusland
 
#13 vr 07 sep 20:45 League C1
Albanië Vlag Albanië 20:45 Vlag Israël Israël
 
#14 vr 07 sep 20:45 League C4
Litouwen Vlag Litouwen 20:45 Vlag Servië Servië
 
#15 vr 07 sep 20:45 League C4
Roemenië Vlag Roemenië 20:45 Vlag Montenegro Montenegro
 
#16 vr 07 sep 20:45 League D3
Faeröer Vlag Faeröer 20:45 Vlag Malta Malta
 
#17 za 08 sep 15:00 League B3
Noord-Ierland Vlag Noord-Ierland 15:00 Vlag Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#18 za 08 sep 18:00 League A2
Zwitserland Vlag Zwitserland 18:00 Vlag IJsland IJsland
 
#19 za 08 sep 18:00 League C2
Finland Vlag Finland 18:00 Vlag Hongarije Hongarije
 
#20 za 08 sep 18:00 League D2
Wit-Rusland Vlag Wit-Rusland 18:00 Vlag San Marino San Marino
 
#21 za 08 sep 20:45 League A4
Engeland Vlag Engeland 20:45 Vlag Spanje Spanje
 
#22 za 08 sep 20:45 League C2
Estland Vlag Estland 20:45 Vlag Griekenland Griekenland
 
#23 za 08 sep 20:45 League D2
Luxemburg Vlag Luxemburg 20:45 Vlag Moldavië Moldavië
 
#24 zo 09 sep 15:00 League B1
Oekraïne Vlag Oekraïne 15:00 Vlag Slowakije Slowakije
 
#25 zo 09 sep 18:00 League B4
Denemarken Vlag Denemarken 18:00 Vlag Wales Wales
 
#26 zo 09 sep 18:00 League C3
Bulgarije Vlag Bulgarije 18:00 Vlag Noorwegen Noorwegen
 
#27 zo 09 sep 18:00 League D1
Georgië Vlag Georgië 18:00 Vlag Letland Letland
 
#28 zo 09 sep 18:00 League D4
Macedonië Vlag Macedonië 18:00 Vlag Armenië Armenië
 
#29 zo 09 sep 20:45 League A1
Frankrijk Vlag Frankrijk 20:45 Vlag Nederland Nederland
 
#30 zo 09 sep 20:45 League C3
Cyprus Vlag Cyprus 20:45 Vlag Slovenië Slovenië
 
#31 zo 09 sep 20:45 League D4
Liechtenstein Vlag Liechtenstein 20:45 Vlag Gibraltar Gibraltar
 
#32 ma 10 sep 20:45 League A3
Portugal Vlag Portugal 20:45 Vlag Italië Italië
 
#33 ma 10 sep 20:45 League B2
Zweden Vlag Zweden 20:45 Vlag Turkije Turkije
 
#34 ma 10 sep 20:45 League C1
Schotland Vlag Schotland 20:45 Vlag Albanië Albanië
 
#35 ma 10 sep 20:45 League C4
Montenegro Vlag Montenegro 20:45 Vlag Litouwen Litouwen
 
#36 ma 10 sep 20:45 League C4
Servië Vlag Servië 20:45 Vlag Roemenië Roemenië
 
#37 ma 10 sep 20:45 League D1
Andorra Vlag Andorra 20:45 Vlag Kazachstan Kazachstan
 
#38 ma 10 sep 20:45 League D3
Kosovo Vlag Kosovo 20:45 Vlag Faeröer Faeröer
 
#39 ma 10 sep 20:45 League D3
Malta Vlag Malta 20:45 Vlag Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#40 di 11 sep 20:45 League A2
IJsland Vlag IJsland 20:45 Vlag België België
 
#41 di 11 sep 20:45 League A4
Spanje Vlag Spanje 20:45 Vlag Kroatië Kroatië
 
#42 di 11 sep 20:45 League B3
Bosnië Herz. Vlag Bosnië Herz. 20:45 Vlag Oostenrijk Oostenrijk
 
#43 di 11 sep 20:45 League C2
Hongarije Vlag Hongarije 20:45 Vlag Griekenland Griekenland
 
#44 di 11 sep 20:45 League C2
Finland Vlag Finland 20:45 Vlag Estland Estland
 
#45 di 11 sep 20:45 League D2
San Marino Vlag San Marino 20:45 Vlag Luxemburg Luxemburg
 
#46 di 11 sep 20:45 League D2
Moldavië Vlag Moldavië 20:45 Vlag Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#47 do 11 okt 20:45 League A3
Polen Vlag Polen 20:45 Vlag Portugal Portugal
 
#48 do 11 okt 20:45 League B2
Rusland Vlag Rusland 20:45 Vlag Zweden Zweden
 
#49 do 11 okt 20:45 League C1
Israël Vlag Israël 20:45 Vlag Schotland Schotland
 
#50 do 11 okt 20:45 League C4
Litouwen Vlag Litouwen 20:45 Vlag Roemenië Roemenië
 
#51 do 11 okt 20:45 League C4
Montenegro Vlag Montenegro 20:45 Vlag Servië Servië
 
#52 do 11 okt 20:45 League D3
Faeröer Vlag Faeröer 20:45 Vlag Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#53 do 11 okt 20:45 League D3
Kosovo Vlag Kosovo 20:45 Vlag Malta Malta
 
#54 vr 12 okt 20:45 League A2
België Vlag België 20:45 Vlag Zwitserland Zwitserland
 
#55 vr 12 okt 20:45 League A4
Kroatië Vlag Kroatië 20:45 Vlag Engeland Engeland
 
#56 vr 12 okt 20:45 League B3
Oostenrijk Vlag Oostenrijk 20:45 Vlag Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#57 vr 12 okt 20:45 League C2
Griekenland Vlag Griekenland 20:45 Vlag Hongarije Hongarije
 
#58 vr 12 okt 20:45 League C2
Estland Vlag Estland 20:45 Vlag Finland Finland
 
#59 vr 12 okt 20:45 League D2
Wit-Rusland Vlag Wit-Rusland 20:45 Vlag Luxemburg Luxemburg
 
#60 vr 12 okt 20:45 League D2
Moldavië Vlag Moldavië 20:45 Vlag San Marino San Marino
 
#61 za 13 okt 15:00 League B1
Slowakije Vlag Slowakije 15:00 Vlag Tsjechië Tsjechië
 
#62 za 13 okt 18:00 League C3
Noorwegen Vlag Noorwegen 18:00 Vlag Slovenië Slovenië
 
#63 za 13 okt 18:00 League D1
Georgië Vlag Georgië 18:00 Vlag Andorra Andorra
 
#64 za 13 okt 18:00 League D1
Letland Vlag Letland 18:00 Vlag Kazachstan Kazachstan
 
#65 za 13 okt 18:00 League D4
Armenië Vlag Armenië 18:00 Vlag Gibraltar Gibraltar
 
#66 za 13 okt 20:45 League A1
Nederland Vlag Nederland 20:45 Vlag Duitsland Duitsland
 
#67 za 13 okt 20:45 League B4
Ierland Vlag Ierland 20:45 Vlag Denemarken Denemarken
 
#68 za 13 okt 20:45 League C3
Bulgarije Vlag Bulgarije 20:45 Vlag Cyprus Cyprus
 
#69 za 13 okt 20:45 League D4
Macedonië Vlag Macedonië 20:45 Vlag Liechtenstein Liechtenstein
 
#70 zo 14 okt 15:00 League C4
Roemenië Vlag Roemenië 15:00 Vlag Servië Servië
 
#71 zo 14 okt 18:00 League B2
Rusland Vlag Rusland 18:00 Vlag Turkije Turkije
 
#72 zo 14 okt 18:00 League D3
Azerbeidzjan Vlag Azerbeidzjan 18:00 Vlag Malta Malta
 
#73 zo 14 okt 18:00 League D3
Faeröer Vlag Faeröer 18:00 Vlag Kosovo Kosovo
 
#74 zo 14 okt 20:45 League A3
Polen Vlag Polen 20:45 Vlag Italië Italië
 
#75 zo 14 okt 20:45 League C1
Israël Vlag Israël 20:45 Vlag Albanië Albanië
 
#76 zo 14 okt 20:45 League C4
Litouwen Vlag Litouwen 20:45 Vlag Montenegro Montenegro
 
#77 ma 15 okt 20:45 League A2
IJsland Vlag IJsland 20:45 Vlag Zwitserland Zwitserland
 
#78 ma 15 okt 20:45 League A4
Spanje Vlag Spanje 20:45 Vlag Engeland Engeland
 
#79 ma 15 okt 20:45 League B3
Bosnië Herz. Vlag Bosnië Herz. 20:45 Vlag Noord-Ierland Noord-Ierland
 
#80 ma 15 okt 20:45 League C2
Estland Vlag Estland 20:45 Vlag Hongarije Hongarije
 
#81 ma 15 okt 20:45 League C2
Finland Vlag Finland 20:45 Vlag Griekenland Griekenland
 
#82 ma 15 okt 20:45 League D2
Wit-Rusland Vlag Wit-Rusland 20:45 Vlag Moldavië Moldavië
 
#83 ma 15 okt 20:45 League D2
Luxemburg Vlag Luxemburg 20:45 Vlag San Marino San Marino
 
#84 di 16 okt 16:00 League D1
Kazachstan Vlag Kazachstan 16:00 Vlag Andorra Andorra
 
#85 di 16 okt 18:00 League D4
Armenië Vlag Armenië 18:00 Vlag Macedonië Macedonië
 
#86 di 16 okt 20:45 League A1
Frankrijk Vlag Frankrijk 20:45 Vlag Duitsland Duitsland
 
#87 di 16 okt 20:45 League B1
Oekraïne Vlag Oekraïne 20:45 Vlag Tsjechië Tsjechië
 
#88 di 16 okt 20:45 League B4
Ierland Vlag Ierland 20:45 Vlag Wales Wales
 
#89 di 16 okt 20:45 League C3
Noorwegen Vlag Noorwegen 20:45 Vlag Bulgarije Bulgarije
 
#90 di 16 okt 20:45 League C3
Slovenië Vlag Slovenië 20:45 Vlag Cyprus Cyprus
 
#91 di 16 okt 20:45 League D1
Letland Vlag Letland 20:45 Vlag Georgië Georgië
 
#92 di 16 okt 20:45 League D4
Gibraltar Vlag Gibraltar 20:45 Vlag Liechtenstein Liechtenstein
 
#93 do 15 nov 16:00 League D1
Kazachstan Vlag Kazachstan 16:00 Vlag Letland Letland
 
#94 do 15 nov 20:45 League A2
België Vlag België 20:45 Vlag IJsland IJsland
 
#95 do 15 nov 20:45 League A4
Kroatië Vlag Kroatië 20:45 Vlag Spanje Spanje
 
#96 do 15 nov 20:45 League B3
Oostenrijk Vlag Oostenrijk 20:45 Vlag Bosnië Herz. Bosnië Herz.
 
#97 do 15 nov 20:45 League C2
Griekenland Vlag Griekenland 20:45 Vlag Finland Finland
 
#98 do 15 nov 20:45 League C2
Hongarije Vlag Hongarije 20:45 Vlag Estland Estland
 
#99 do 15 nov 20:45 League D1
Andorra Vlag Andorra 20:45 Vlag Georgië Georgië
 
#100 do 15 nov 20:45 League D2
San Marino Vlag San Marino 20:45 Vlag Moldavië Moldavië
 
#101 do 15 nov 20:45 League D2
Luxemburg Vlag Luxemburg 20:45 Vlag Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#102 vr 16 nov 20:45 League A1
Nederland Vlag Nederland 20:45 Vlag Frankrijk Frankrijk
 
#103 vr 16 nov 20:45 League B1
Slowakije Vlag Slowakije 20:45 Vlag Oekraïne Oekraïne
 
#104 vr 16 nov 20:45 League B4
Wales Vlag Wales 20:45 Vlag Denemarken Denemarken
 
#105 vr 16 nov 20:45 League C3
Cyprus Vlag Cyprus 20:45 Vlag Bulgarije Bulgarije
 
#106 vr 16 nov 20:45 League C3
Slovenië Vlag Slovenië 20:45 Vlag Noorwegen Noorwegen
 
#107 vr 16 nov 20:45 League D4
Gibraltar Vlag Gibraltar 20:45 Vlag Armenië Armenië
 
#108 vr 16 nov 20:45 League D4
Liechtenstein Vlag Liechtenstein 20:45 Vlag Macedonië Macedonië
 
#109 za 17 nov 15:00 League C4
Servië Vlag Servië 15:00 Vlag Montenegro Montenegro
 
#110 za 17 nov 18:00 League B2
Turkije Vlag Turkije 18:00 Vlag Zweden Zweden
 
#111 za 17 nov 18:00 League D3
Azerbeidzjan Vlag Azerbeidzjan 18:00 Vlag Faeröer Faeröer
 
#112 za 17 nov 18:00 League D3
Malta Vlag Malta 18:00 Vlag Kosovo Kosovo
 
#113 za 17 nov 20:45 League A3
Italië Vlag Italië 20:45 Vlag Portugal Portugal
 
#114 za 17 nov 20:45 League C1
Albanië Vlag Albanië 20:45 Vlag Schotland Schotland
 
#115 za 17 nov 20:45 League C4
Roemenië Vlag Roemenië 20:45 Vlag Litouwen Litouwen
 
#116 zo 18 nov 15:00 League A4
Engeland Vlag Engeland 15:00 Vlag Kroatië Kroatië
 
#117 zo 18 nov 18:00 League B3
Noord-Ierland Vlag Noord-Ierland 18:00 Vlag Oostenrijk Oostenrijk
 
#118 zo 18 nov 18:00 League D2
Moldavië Vlag Moldavië 18:00 Vlag Luxemburg Luxemburg
 
#119 zo 18 nov 18:00 League D2
San Marino Vlag San Marino 18:00 Vlag Wit-Rusland Wit-Rusland
 
#120 zo 18 nov 20:45 League A2
Zwitserland Vlag Zwitserland 20:45 Vlag België België
 
#121 zo 18 nov 20:45 League C2
Hongarije Vlag Hongarije 20:45 Vlag Finland Finland
 
#122 zo 18 nov 20:45 League C2
Griekenland Vlag Griekenland 20:45 Vlag Estland Estland
 
#123 ma 19 nov 18:00 League D1
Andorra Vlag Andorra 18:00 Vlag Letland Letland
 
#124 ma 19 nov 18:00 League D1
Georgië Vlag Georgië 18:00 Vlag Kazachstan Kazachstan
 
#125 ma 19 nov 20:45 League A1
Duitsland Vlag Duitsland 20:45 Vlag Nederland Nederland
 
#126 ma 19 nov 20:45 League B1
Tsjechië Vlag Tsjechië 20:45 Vlag Slowakije Slowakije
 
#127 ma 19 nov 20:45 League B4
Denemarken Vlag Denemarken 20:45 Vlag Ierland Ierland
 
#128 ma 19 nov 20:45 League C3
Bulgarije Vlag Bulgarije 20:45 Vlag Slovenië Slovenië
 
#129 ma 19 nov 20:45 League C3
Cyprus Vlag Cyprus 20:45 Vlag Noorwegen Noorwegen
 
#130 ma 19 nov 20:45 League D4
Macedonië Vlag Macedonië 20:45 Vlag Gibraltar Gibraltar
 
#131 ma 19 nov 20:45 League D4
Liechtenstein Vlag Liechtenstein 20:45 Vlag Armenië Armenië
 
#132 di 20 nov 20:45 League A3
Portugal Vlag Portugal 20:45 Vlag Polen Polen
 
#133 di 20 nov 20:45 League B2
Zweden Vlag Zweden 20:45 Vlag Rusland Rusland
 
#134 di 20 nov 20:45 League C1
Schotland Vlag Schotland 20:45 Vlag Israël Israël
 
#135 di 20 nov 20:45 League C4
Servië Vlag Servië 20:45 Vlag Litouwen Litouwen
 
#136 di 20 nov 20:45 League C4
Montenegro Vlag Montenegro 20:45 Vlag Roemenië Roemenië
 
#137 di 20 nov 20:45 League D3
Kosovo Vlag Kosovo 20:45 Vlag Azerbeidzjan Azerbeidzjan
 
#138 di 20 nov 20:45 League D3
Malta Vlag Malta 20:45 Vlag Faeröer Faeröer
 

UEFA Nations League

Gepubliceerd op: 12-10-2017 | Bijgewerkt op: 19-07-2018 | Door:

Reageer op dit artikel

Reacties



Gerelateerd nieuws, promoties en bonussen

Nieuwsberichten
24-01-2018 - Nederland speelt in de poule des doods tegen Frankrijk en Duitsland »
28-12-2016 - De Nations League is een nieuwe voetbalcompetitie voor landenteams »


Blijf op de hoogte van
het laatste Nations League nieuws:

Facebook Twitter RSS Nations League

© 20-07-2018 nationsleaguevoetbal.nl - Alle rechten voorbehouden

Nieuws


Nations League


Speelschema


Poules


Divisie A


Divisie B


Divisie C


Divisie D


Final Four


Play-offs


Wedden


Siteoverzicht


Blijf op de hoogte van het laatste Nations League nieuws:
Facebook Twitter RSS Nations League


EK 2016 - WK 2018 - EK 2020 - WK 2022 - EK 2024 - WK 2026
© 2018 nationsleaguevoetbal.nl
Alle rechten voorbehouden